WYDARZENIA

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA MASKĘ KARNAWAŁOWĄ!
Z radością informujemy, że został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na Maskę Karnawałową. Prace charakteryzowały się dużą różnorodnością. Jury konkursu przyznało 3 pierwsze nagrody oraz 3 wyróżnienia.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach.
 
I miejsce:
Amelia Koszałka
Luiza Szilder
Oliwer Domagała
 
Wyróżnienia:
Marlena Józefów
Klaudia Józefów
Milena Włodarska
Dziękujemy!
Serca, serduszka, serducha… Walentynki 2021
Magiczny szkolny Dzień rodem z Bajek i Dalekich Wypraw.. Wróżki, Króle i Księżniczki, Koty, Zebry, Wojownicy…piękny dzień pełen muzyki, radości i zabaw! Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie, naszym kochanym uczniom za tak magiczne przebrania oraz wspaniałej Kadrze Nauczycieli i organizatorom Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu za cudne Animacje. Tworzycie SUPER TEAM
9 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. Ważnym celem tego dnia jest przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu. Organizatorem Dnia Bezpiecznego Internetu w Polsce od 2005 roku jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą państwowy instytut badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę – realizatorzy unijnego programu „Łącząc Europę” (ang. Connecting Europe Facility – CEF). Głównym partnerem wydarzenia jest Fundacja Orange.
10.02.2021 Międzynarodowy Dzień Pizzy
Kto jak kto,ale DZIECI kochają zimę! Doświadczanie i zabawa! Zajęcia w mijającym tygodniu upłynęły właśnie pod hasłem zimowych zabaw plastycznych, sensorycznych, kodowania i eksperymentów z lodem i śniegiem.
Zimą dokarmianie ptaków najlepiej zacząć z chwilą nadejścia mrozów i opadów śniegu. Dzięki wsparciu sklepu Leroy Merlin uczniowie otrzymali karmniki do samodzielnego montażu. Zajęcia praktyczne bardzo im się podobały.
29 stycznia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Puzzli znany też jako Miedzynarodowy Dzień Łamigłówek. To dzień wszelkich gier i zabaw takich jak popularne krzyżówki, sudoku, kostka Rubika, klasyczne puzzle,zagadki matematyczne i inne zagadki i zabawy umysłowe. Na przerwach uczniowie klas młodszych układali puzzle, rozwiązywali łamigłówki, a klasa I na zajęciach dodatkowych grała w stolikowe TETRIS. Takie działania pomagają w utrzymaniu aktywności mózgu.
28 stycznia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Klocków LEGO. Z tej okazji sklep budowlany Leroy Merlin ze Świdnicy obdarował naszych najmłodszych uczniów klas 0-3, właśnie tymi klockami. Radość dzieci była ogromna!!! Od razu rozpoczęło się wielkie budowanie. Pragniemy gorąco podziękować Leroy Merlin Swidnica za wsparcie i liczymy na dalszą współpracę.