Konkurs informatyczny "Telefonem ucz się i odkrywaj świat!"

Autorzy konkursu chcieliby, aby konkurs pobudził wyobraźnię uczniów. Wielu z nich już wykorzystuje dostępne aplikacje do nauki oraz rozwijania swoich zainteresowań. Praca konkursowa to okazja dla nich do podzielenia się swoim doświadczeniem i pomysłami z rówieśnikami. Być może powstaną wśród uczniów nowe rozwiązania, które pozwolą im spojrzeć na swój telefon komórkowy lub tablet, jak na urządzenie, nie tylko służące komunikacji i zabawie ale także pomocne w nauce.
 
Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu  okładki zeszytu szkolnego pokazującej, jak można wykorzystać urządzenia mobilne (np. telefon, tablet) oraz darmowe aplikacje na te urządzenia, do nauki.
 
Nadsyłanie prac do 10 kwietnia 2015
 
****Strona konkursu****
****Regulamin konkyrsu****
 
Ważne:
 
- projektując okładkę zeszytu, należy pominąć miejsce na podpisanie zeszytu (zeszyt będzie miał podpis na drugiej stronie okładki, której nie obejmuje praca konkursowa).
 
- Projekt  okładki musi być wykonany w oparciu o szablon  w dowolnym programie graficznym.
 
- Nie wolno zmieniać parametrów szablonu, w oparciu, o który powstanie praca konkursowa. Komentarz umieszczony na szablonie należy przed przystąpieniem do projektowania usunąć.
 
- Najlepsze projekty zostaną wydrukowane i rozesłane do wybranych szkół.
 
- zgłoszenia do konkursu dokonuje nauczyciel poprzez wypełnienie zgłoszenia (PDF) ucznia (pan K.Szuszkiewicz)
 

szablon.jpg

s z a b l o n
jpg, 58.9K, 03/23/15,
209 downloads

Aktuallizacja: 2015.03.23 - 22:47 / Autor: Webmaster